Ekonomi

OSBÜK’ten CW Enerji’ye ‘en çok kadın istihdam eden şirket’ ödülü

ANTALYA (İGFA) –Organize Sanayi Bölgeleri Üst Teşkilatının (OSBÜK) düzenlediği OSB Yıldızları Araştırmasında ‘En Fazla Kadın İstihdamını Sağlayan Firma’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

OSB Yıldızları Araştırma ödül töreni Ankara’da gerçekleştirildi. Törende CW Power ödülünü CW Power CEO’su Volkan Yılmaz, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın elinden aldı.

Ödülle ilgili açıklamalarda bulunan CW Power CEO’su Volkan Yılmaz, OSB Yıldızları Araştırması’nda yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Başarılı çalışmalarının karşılığını almaya devam ettiklerini belirten Yılmaz, “Sürdürülebilir büyüme ve yenilikçilik anlayışımız doğrultusunda çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Bu kapsamda kadın istihdamına büyük önem veren bir şirket olarak OSB Yıldızları Araştırması’nda ‘En Çok Kadın İstihdam Eden Şirket’ kategorisinde ödül almış olmanın gururunu yaşıyoruz.”

Başarı çıtasını her geçen gün yükselttiklerini belirten Yılmaz, şöyle devam etti: “Bu ödül bizim için büyük bir onur. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla enerjimizi ve gücümüzü ülke ekonomisine katkıda bulunmak için harcıyoruz. Bundan sonra da daha da büyüyerek yolumuza devam edecek ve sektörümüzde fark yaratan çalışmalara imza atacağız. Ülkemiz için geliştirmeye, üretmeye ve ekonomimize katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu