Haber

İzmir Buca’da Parklar Zarar Gördü

İzmir Buca’da Yıldız Mahallesi’ndeki çocuk parkının yanmasının ardından ilçedeki bazı parklardaki çeşmelerde de hasar meydana geldi. Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, “Bütün bu hizmetler vatandaşımızın vergileriyle yapılıyor. Burada hepimizin kazancından kesilen vergiler var. Yani hepimizin alın teri var. İnsan kendi malına zarar verir mi?” tepki gösterdi.

İzmir Buca Belediyesi’nin çocuk parkları zarar gördü. Yıldız Mahallesi’ndeki Şemsiye Parkı geçen ay yandı. İlçenin çeşitli mahallelerindeki parklarda bulunan fıskiyeler ve kronometreli su saatleri kırıldı. Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, yaşananlara tepki gösterdi. Kılıç dedi ki:

“Çok üzgünüz. Sürekli bu kötü durumla karşı karşıya kalıyoruz. Bunu yapanlar bilmiyorlar mı ki bütün bu hizmetler vergileriyle yapılıyor. Bütün bu parklar vatandaşın ortak malıdır. Burada herkesin alın teri var. hizmete sokuyoruz, bakımını yapıyoruz ama kimin parasıyla, halkımızın parasıyla yapılıyor, hepimizin. Kazançlarından kesilen vergilerle yapılıyor. İnsan kendi malına nasıl zarar versin?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu